energyCITY365

ELEKTRİK ENERJİ PİYASASININ İLK SANAL FUARI

Sektörel Haberler

 Ana Sayfa / Sektörel Haberler

Elektrik Enerji Piyasasında Bir İlk !

enerjici PLATFORMU ekibi yaklaşık bir yıldır üzerinde çalıştığı “energyCITY365” uygulamasını sektörün hizmetine açıyor.

İnternetin küreselliğinden faydalanarak elektrik enerji piyasasının sorunlarına çözüm arayan platform, “sanal fuar” uygulamasının yazılım hazırlığını tamamladı. Birçok fikrin bir araya getirilerek, uzun zaman ve emek ile hazırlanan ekip, kapılarını piyasaya açmaya hazırlanıyor.

Sanal Fuarın amacı; tıpkı kara fuarlarındaki gibi bir araya gelip ticari köprüler sağlamak olacaktır. Bilinen fuarlara alternatif olarak geliştirilen ve son zamanlarda çeşitli sektörlerde yaygınlaşmaya başlayan sanal fuar elbette ki maliyet ve zaman kayıplarını minimize edecektir.

energyCITY365 sistemi üzerinden kurulacak olan ticari köprüler her zamankinden daha güçlü diyaloglar, daha pratik kurulan ticari bağlar, daha kolay ulaşılan yatırımcı ve tedarikçiler sunacaktır.

Özellikle elektrik enerji piyasasında bir olmaya, sistemli olmaya, ortak bir alanda buluşmaya duyulan ihtiyaçtan dolayı energyCITY365 uygulamasının sektöre fayda sağlaması kaçınılmaz olacaktır. Bu noktada sektör paydaşlarına düşen 365 gün yer alabilecekleri sanal fuarda hizmet verdikleri faaliyet kategorisine uygun fuar alanında yerlerini alıp, sektör aktörlerinin bir araya gelmesinde öncülük etmeleridir.

Son Haberler

Copyright © 2014 energyCITY365