energyCITY365

ELEKTRİK ENERJİ PİYASASININ İLK SANAL FUARI

Keşfet

 Ana Sayfa / Keşfet

Sık Sorulanlar

- energyCITY365 de "Takipçi" ve "Katılımcı" olmak ne anlama geliyor ?

Sitemize “Giriş” bölümünden “Katılım Formu” nu doldurarak katılabilirsiniz. Mail adresiniz ve adınız soyadınız "Takipçi" olmanız için yeterlidir. Bu aşamadan sonra takipçi olarak kalabilir ya da “Stand Oluşturmak İstiyorum” adımından devam ederek “Katılımcı” olabilirsiniz. Takipçi sanal fuarla ilgili tanıtım, bilgilendirme vb mailleri alır. energyCITY365 Fuar alanını ücretsiz ziyaret edebilir. Ziyaret ettiği standlara kartvizit bırakarak stand sahibi firma ile iletişim kurabilir. Dilediği zaman stand oluşturmak için hesabını yükselterek katılımcı olabilir. Katılımcı ise temel bilgilerin yer aldığı formu doldurduktan sonra “Stand Oluşturmak İstiyorum” butonundan devam ederek “Firma Bilgileri” ni doldurduktan sonra stand oluşturma aşamalarını inceleyebilir. Ödeme yaptığında ve admin tarafından talebi onaylandığında standı yayınlanır.


- Stand oluşturmak ücretli midir ?

energyCITY365 sanal fuarını gezmek ücretsizdir. Fakat stand oluşturup firmanız ile ilgili bilgileri sergilemek ücretlidir. Standart, Profesyonel ve Smart stand olmak üzere üç tip stand bulunmaktadır. Her birinin fiyatı özelliklerine göre değişmektedir. Ayrıca standınızı İngilizce olarak da yayınlayabilirsiniz.


- Sanal Fuarda kendi stand tasarımımızı kullanabilir miyiz ?

Sadece "Smart Stand" sahipleri dilerlerse kendi stand çizimlerini göndererek diledikleri renk ve tasarımı sitemize uyarlamamızı talep edebilirler.


- Standımıza tanıtım videosu ekleyebiliyor muyuz ?

Sadece "Smart Stand" sahipleri tanıtım videosu ekleyebilmektedir.- Standımızda firmamız yetkililerinden hangisinin iletişim bilgilerini yayınlamalıyız ?

Firma bilgileri kısmında belirteceğiniz isim standınızda yayınlanır. Standınızı görüntüleyen kişi belirttiğiniz isim ve mail adresi üzerinden iletişim kuracaktır. Dolayısıyla standınızla ilgili gelen mailleri takip edebilecek ve gerektiğinde bilgi verebilecek bir isim belirtmenizde fayda olacaktır.


- Ürün görsellerimizi stand sayfamızda gösterebilir miyiz ?

"Profesyonel Stand" ve "Smart Stand" sahipleri standlarında ürün görsellerini (genelde standın arkasında veya yan tarafında bir resim ekranında) sergileyebilecektir.


- Elektrik enerji piyasasının tüm iş kolları parsellerde yer alıyor mu ?

Bir yatırım sürecinin tüm iş kalemlerine yönelik işleyiş bilinci, yatırımın her aşaması için bir yol haritası kültürü sağlamayı amaçlıyoruz. Bu nedenle energyCITY365 tüm elektrik enerji piyasası aktörlerinin dahil olması gereken bir projedir. Elektrik enerji piyasasına özel olarak tasarlanmış olan sanal fuarımızda tüm ana ve tali aktörlerin yer alabilmesi için tüm kategoriler yer almaktadır. Ayrıca elektrik enerji piyasası nda “hukuk, enerji medyası, ilgili sivil toplum kuruluşları vb.” işler yapanlar da fuar da yer alabilecektir.


- Stand numarasını arama bölümüne yazarak standımız bulunabilir mi ?

Her standın sağ üst tarafındaki turuncu butonda standın numarası ve adı yazar. (örn: 01.01.01.001 biçimindedir) Bu rakamlar sırayla bulunduğunuz bölge.parsel.salon.stand no biçimindedir. Bu rakamı (aralarında noktalarla birlikte) arama bölümüne yazdığınızda ilgili standa kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun dışında firma adı veya ilgili iş koluna göre de arama yapılabilir.


- Stand bilgilerini doldurduğumuzda stand hemen yayınlanır mı ?

Stand kategorinizi seçtiğinizde admine onay maili gider. Admin bu aşamada dilerse standınız için size farklı kategoriler önerebilir. Seçtiğiniz stand paketine göre kategori seçme sayınız değişir. Admin kategorileerinizi onaylamadan standınız görünmez ! Sizin girdiğiniz firma bilgileri, videolar, logo ve ürün görselleri vb kontrol edilir. Admin girdiğiniz verileri görebilmektedir. Gerekirse görsel düzenlemeler yapıp ve onayınız alındıktan sonra yayınlanır. Bu aşamada size mutlaka bilgi verilir.


- Stand kurulumu hangi aşamada onaylanır ve ödeme nasıl yapılır ?

Stand bilgilerinizi doldurduktan sonra firmanızın olması gerektiğini düşündüğünüz kategorileri seçmelisiniz. Seçtiğiniz stand tipine göre bulunabileceğiniz kategori sayısı değişmektedir. Kategori seçmek konusunda dilerseniz mail veya telefonla bize ulaşarak yardım isteyebilirsiniz. Bu aşamayı başarı ile tamamladıktan sonra admine stand oluşturma talebinize dair mail hemen ulaşır. Admin sizinle iletişime geçerek ödeme yöntemi ve hesap bilgilerini paylaşır. Stand bilgilerinizi ve standınızın görünümünü kontrol ederek gerekli düzeltmeleri yapar. Siz ödeme yaptığınızda size standınızın yayında olduğuna dair bilgi ulaşır.


- Kategoriyi doğru seçmemiz neden önemlidir ?

Tedarikçi ve yatırımcılar tarafından kolayca bulunabilmeniz ve mümkün olduğunda çok yerde firmanızın görünmesini sağlar. Sistemimizde tüm alt iş kollarına kadar sınıflandırılmış kategoriler bulunmaktadır. Oluşturduğunuz tek stand yaptığınız her iş koluna göre ayrı ayrı parsellerde görüntülenecektir. Her kategori için ayrı ayrı ödeme yapmanız gerekmeyecektir.


- Standımızı oluşturduk ama değişiklik yapmak istiyoruz. Ne yapabiliriz ?

Standınızı düzenleyebilir firma bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Kategori değişikliği talebiniz onaya tabidir. Onun dışındaki değişiklikleri onaysız yapabilirsiniz. Yayınlayacağınız verilerin adlarında türkçe karakter veya noktalama işareti olmamasına ve belirtilen formatta olmasına (jpg, bmp vb) dikkat ediniz. Buna rağmen eğer yayınladığınız logo, broşür, ürün görseli düzgün görüntülenmiyorsa çekinmeden yardım isteyiniz. Ekibimiz size hemen yardımcı olacaktır.


- Sosyal paylaşım sayfalarında stand görselleri paylaşılabiliyor mu ?

Standınızın bulunduğu sayfanın altında sosyal paylaşım sitelerinde standınızın paylaşılabilmesi için bağlantılar yer almaktdır. Ayrıca tanıtım – reklam pazarlama birimimiz fuarımızda yer alan firmaların sosyal medyada çok görülmeleri sağlanmaktadır.


- Kartvizit Bırak opsiyonu nasıl kullanılıyor ? Kimler kartvizit bırakabiliyor ? Kartvizitler stand sahibine nasıl ulaşıyor ?

energyCITY365 sanal fuarını ziyaret eden herkes standınızı görüntüleyebilir. Fakat kartvizit bırakabilmek için sisteme adınızı soyadınızı ve mailinizi yazarak “takipçi” olması gerekmektedir. Bu standları ziyaret edenlerin sayısını ve niteliğini izleyebilmemiz açısından önemlidir. Stand sahibinin admin panelindeki “Bırakılan Kartvizitler” bölümüne stand ziyaretçilerinin bıraktığı kartvizitler görüntülenebildiği gibi, stand sahibi firmanın kayıt olurken belirttiği mail adresine de kartvizitlerle ilgili bilgi maili otomatik olarak ulaşacaktır.


-energyCITY365 in reel fuarlardan en önemli üstünlüğü nedir ?

Reel fuarlar yüz yüze temas kurularak yeni iş ilişkileri kurmanızı sağlar. Fakat ne kadar büyük bir fuar alanı, ya da ne kadar kapsamlı bir fuar organizasyonu yapılırsa yapılsın bir sanal fuarda yer alabilecek kadar çok iş kolu ve firmanın orada bulunabilmesi mümkün değildir. Binlerce ana ve tali aktörün, yatırımcı ve tedarikçilerin yer alabileceği ayrıca sınırsız sayıda internet kullanıcısının dünyanın her yerinden ulaşabileceği 365 gün açık bir sanal fuarın avantajı da açıktır.


-energyCITY365 in ingilizcesi var mı ?

Fuarımızın yurt dışında da tanıtımı, yurt dışı firmalarının da yer alması bizim için önemlidir. Standınızı ingilizce olarak da yayınlayabilirsiniz. Bu anlamda web sitemiz sürekli gelişecektir.


- Hediyeli Giriş nedir ?

Bu bölümde şirketimizin veya fuarımızda yer alan/ almayan firmaların yapacağı anketler yer alacaktır. Bu anketlere katılan takipçi ve katılımcılarımıza hediye kazanacaktır. Bu anketlere katılabilmek için sistemimize temel bilgilerinizle kayıt olmanız yeterlidir.


- energyCITY365 fuar sayfasına reklam verebilir miyiz ?

Sanal fuarımızda reklam ve sponsor alanları yer almaktadır. Fuar alanında yer alan kamera alanları ayrıca standların arasında gezen ziyaretçi ve katılımcılar tarafından görülmektedir.


Copyright © 2014 energyCITY365